NİŞANTAŞI DİYETİSYEN

UZMAN DİYETİSYEN AYŞE GÜL GÜVEN

Uzmanlık eğitimi süresince İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi (İ.Ü.İ.T.F) Metabolizma A.B.D.’de hasta görme şansıda olmuş ve 2019 yılında 0-5 Yaş Fenilketonürili Çocuklarda Büyümenin Değerlendirilmesi konulu uzmanlık tez çalışmasıyla başarıyla mezun olmuştur.

2009 yılında Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun olmuştur. Lisans eğitim yılları süresince;

  • Acıbadem International Hospital,
  • Acıbadem Bakırköy Hastanesi,
  • Okmeydanı Memorial Hospital,
  • Ankara Dışkapı Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi,
  • Ankara Başkent Üniversitesi Merkez Hastanesi, Tüp Bebek, Psikososyal Rehabilitasyon merkezi ve semt polikliniğinde

1 yıla yayılan süre boyunca stajer diyetisyenlik yapmıştır.

7-14 Yaş Arasındaki Çocukların Obezite Yaygınlığı ve Ailesel Obezite İlişkisi konulu lisans tez çalışmasıyla Başkent Üniversitesi’nden başarıyla mezun olmuştur.

Meslek hayatı boyunca klinik diyetisyen olarak çalışmayı seçen Uzm. Dyt. Ayşe Gül Güven karşılıklı yaklaşımın klinik hasta üzerinde ki gücünü pekiştirmek adına Yeditepe Üniversitesi İstanbul NLP International Yaşam koçluğu eğitimi almıştır.
İş hayatı süresince 5 yıldan fazla süre Universal Hospital Group Taksim Alman Universal Hospital Group Aksaray Vatan Hastanesi ve JFK Hastanesinde klinik diyetisyen ve yatan hastada ve hastalıklarda beslenme konusunda deneyimler kazanmıştır. Ardından özel sektördeki çalışma hayatına daha çok bireyselleşme ihtiyacı hisseden Ayşe Gül Güven Doğuş Holding, Doğuş Gym’de çalışmaya devam etmiştir.

Mart 2016 – Ağustos 2018 Sözcü gazetesinde her hafta beslenme konulu yazıları yayınlanmış, sozcu.com.tr internet sitesinde de yer almaya başlamıştır. Mayıs 2020 tarihiyle de kaldığı yerden Sözcü gazetesi ve internet sitesinde de yer almaya devam etmektedir.

Ayrıca;
Star Tv, Ülke Tv, Kanal 7, TGRT ve Business Chanel gibi ulusal kanallarda gerek tv programları gerekse ana haber bültenlerinde yayınlanan röportajları olmuştur. Hürriyet ve Radikal gazetesi Yazar Cafe’lerinde ve çeşitli kadın internet sitelerinde beslenme konulu yazıları çıkmıştır.

2016 eylül ayında beri Boğaziçi Diyet markasıyla giderek artan bir çalışma azmi ve hevesiyle çalışma hayatına devam etmektedir.

Uzman (İ.Ü.İ.T.F.) Diyetisyen Ayşe Gül GÜVEN 2020 yılında hayallerini gerçekleştirmenin verdiği mutlulukla Sarıyer’deki beslenme danışmanlığı ve zayıflama kliniğini Nişantaşı’na taşıyarak başvuran bireyleri bilimin süzüldüğü yollar ile sağlığına kavuşturmaya devam etmektedir.

Nişantaşı Diyetisyen Ayşe Gül Güven

Sertifika & Diplomalarım

Uzmanlığım ve Hizmet Verdiğim Alanlara Dair Almış Olduğum Diploma Ve Sertifikaları Buradan İnceleyebilirsiniz.

NİŞANTAŞI UZMAN DİYETİSYEN

ADIM ADIM NASIL BAŞLAYABİLİRSİNİZ?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore t dolore magna aliqua.

Bilgi Al

Hizmetlerimizi Ve Bizi İnceleyerek Bilgi Alın

Hizmeti İncele

Tüm Hizmetlerimizi İnceleyerek Size Uygun Hizmeti Seçiniz

Hemen Formu Doldur

Seçtiğiniz Hizmet İçin Online Diyet Bilgi Formunu Doldurunuz

Diyete Başla

Sizin İçin Özel Hazırlanmış Diyet Listeniz Size Gönderilecektir

Nişantaşı Uzman Diyetisyen Ayşe Gül Güven

Tavsiye Edenler

Mutlu Danışanlarımızdan, Sizler İçin Derlediğimiz Mutlu Mesajları. Danışan Yorumlarımız Revize Görmeden Direkt Olarak Yayınlanmaktadır.

Hakkımda