Online Diyet

Günümüzde çoğu insan hayatını online hizmetler sayesinde kolaylaştırıyor. İnternetten giyecek, yiyecek, ev alışverişleri, bankacılık hizmetleri, tatil planları vb olabildiğince parmaklarımızın ucunda şekilleniyor. DİYETİNİZ neden olmasın ?

Özellikle büyük şehirlerde günlük rutin işler, aile ile geçirilecek zamanlar yada çalışma saatleri dışında birde diyetisyen randevunuza düzenli aralıklar ile gelmek yorucu olabilir. Evden çıkmadan hazırlanmadan günlük rutininizden kopmadan trafik ve park sorunu çekmeden diyet hizmetinize ulaşmak sizce de parlak bir fikir değil mi?

Sistemimiz online diyet formunu doldurak başlıyor sizi telefon, whatsup, mail iletişim yollarından hangisini tercih ediyorsanız ulaşıyor. HAFTALIK yada 10 GÜNLÜK periyodlar dahilinde beslenme programı uygulamanızı ve bana ilettiğiniz kilo durumunuza göre gelecek dönemin listesini durumunuza özel şekillendiriyorum. Bunun için tek ihtiyacımız doğru ölçüm yapan elektronik bir tartı. Pahalı bir markaya sahip olmanız şart değil, doğru tartım yapan aynı tartıyla ilerlemekte güvenilir. Tercihinize göre vücut yağsız kütle, sıvı ve yağ ölçümü veren bir seçenekte alabilirsiniz. 11 yıllık deneyimlerim ışığında tam yada tama yakın uygulamalarınız dahilinde kilo kaybının ne yönde ilerleyebileceği zaten aşağı yukarı bilirim. Programınızı daha sağlıklı yönetebilmem adına korele ilerleyebilmemiz ve durum değerlendirmem için önemli olan, besin tüketim kaydınız ve gerekli kan tahlillerinizi bilmem yeterlidir.

Online diyetin en olumsuz yanı kişiden kişiye değişse de üzerinizdeki kontrolün hafif olduğunu hissetmenizdir. Bu sizi daha kolay kaçamak yapmaya itebilir ama kimi kişide de aradaki mesafenin bir telefon yada bilgisayar tuşları mesafesi kadar olması motive edici olabilir. Bunun olmaması adına bana 7/24 ulaşabilir diyetinizdeki uygulama sıkıntıları vb hızlıca çözebiliriz.

Çoğu zaman bana işlerin başlangıcı zor gelir ama bir başladı mı da çalışken kendimi unuttuğumu hissettiğim olur. İşte siz bu adamı attınız ve profesyonel bir destek ile gerisi gelecektir.

NİŞANTAŞI UZMAN DİYETİSYEN

ADIM ADIM NASIL BAŞLAYABİLİRSİNİZ?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore t dolore magna aliqua.

Hizmetleri İncele

Hizmetini Seç

Formu Doldur

Diyete Başla

ONLINE RANDEVU SİSTEMİ

Hemen Randevu Al

Nişantaşı Uzman Diyetisyen Ayşe Gül Güven

Tavsiye Edenler

Mutlu Danışanlarımızdan, Sizler İçin Derlediğimiz Mutlu Mesajları. Danışan Yorumlarımız Revize Görmeden Direkt Olarak Yayınlanmaktadır.

Nişantaşı Uzman Diyetisyen Ayşe Gül Güven

Aklınızda Soru Mu Var?

Aşağıdaki form aracılığıyla hemen anlık iletişime geçin, en kısa sürede size yanıt verelim.